YAZ OKULU || YAZ OKULU ETKİNLİKLERİ || BABALAR GÜNÜ || Ns Artist || Ramazan Ayı Hasat Ayıdır || Recep Ayı Tohum Ekme Ayıdır ||

Ortaokul Müdür Mesajı


NS Eğitim Kurumları Anaokulu, İlkokul ve Ortaokul olmak üzere  3 kademeden oluşur. Milli ve manevi değerlerine bağlı, araştıran, sorgulayan, kendine güvenen, kapasitesini geliştirmeyi benimsemiş bireyler yetiştirmek temel misyonumuzdur.

Öğrencilerimizin mutluluğunun ve ruhsal sağlığının her şeyden önemli olduğuna inanıyoruz. Her öğrencimiz için, öğrenme şeklinin ve hızının birbirinden farklı olduğunu biliyoruz.  Bu anlamda eğitim – öğretim sürecinde bireysel farklılıklarını dikkate alarak ilerliyoruz.

Mizaç merkezli eğitim modeli ile çalışmalarımızı destekliyoruz. Zenginleştirilmiş eğitim programı kapsamında, öğrencilerimizin bireysel ilgi ve yetenekleri doğrultusunda, potansiyelini en üst seviyeye çıkarmayı hedefliyoruz.

NS Eğitim Kurumlarında herkesin başarı ve mutluluğu bizim için çok önemlidir.

NS Eğitim Kurumları, kişiselleştirilmiş eğitim modelleri, modern eğitim teknolojileri ve akademik, sosyal yönden her daim başarıyı hedefleyen, anaokulundan ortaokula her kademede bireye kaliteli eğitim veren, fiziksel altyapıyı ve teknolojik olanakları sunan, öğrencilerin sosyal sportif, kültürel ve psikolojik olarak gelişimini izleyip seçenekler sunan, yabancı dil eğitimine önem veren, güvenilir, yenilikçi ve modern bir eğitim kurumudur.

Bizlerin amacı; bireyin kendini tanımasını sağlamak, hem kendisi için hem de bulunduğu toplum için yararlı olacak kararlar alma yetisi kazandırmak. Sadece ileride kazanacakları mesleklerde başarılı olan bireyler değil, davranışları ve sosyal yaşam becerileri ile topluma ve kendilerine katkı yaratacak dünyadaki gelişmeleri izleyen, değerlendiren, gelişmeleri yaşamına uyarlayabilen, uluslar arası alanda iletişim kurabilen ahlaklı ve özgüvenli bireyler yetiştirmektir.

2020-2021 eğitim-öğretim yılı adına ön hazırlı çalışmalarımızı hazırlamış bulunmaktayız. Kıymetli öğrencilerimiz ve siz değerli velilerimiz ile birlikte sağlıkla, mutlulukla, huzurla güzel bir eğitim-öğretim yılına başlamayı arzu ediyoruz.  Milli Eğitim Bakanlığımızın açıklamaları ve planlamaları doğrultusunda hareket edeceğiz. Bakanlığımızın aldığı ve alabileceği bütün kararları takip ediyoruz. Milli Eğitim Bakanlığının ülke genelinde alacağı kararlar çerçevesinde de,  geliştirerek güncellediğimiz kararları siz değerli velilerimiz ile paylaşacağız. Öğrencilerimizin sağlığı ve güvenliği noktasında, gerekli tüm tedbir ve önlemleri de alarak çalışmalarımıza başlayacağız.

                                                                                                                                                                                                                                             Figen DEMİR

                                                                                                                                                                                                                                           "Ortaokul Müdürü"

logo
NS Eğitim Kurumları

Eğitim anlayışımız ile çocuklarımıza kendini tanıyacakları, keşfedecekleri, yaparak yaşayarak öğrenecekleri bir eğitim ortamı hazırlıyoruz. Her çocuk biriciktir ülküsünden yola çıkarak gelişim düzeyleri ve ilgi alanlarına göre eğitimler düzenleyip, bilimsel bilgi ve değerler eğitimimize önem vererek her öğrenciyi yetenekleri doğrultusunda başarılı kılmayı amaç ediniyoruz.

Diğer Yazılarımızı, Haber ve Duyuruları Takip Edin!

YAZ OKULU

Yaz Okulu İçin Bizimle İrtibata Geçin...

Devamı
YAZ OKULU ETKİNLİKLERİ

Spor Etkinlikleri, Sanat Atölyesi, Savunma Sporları, Kültür Gezileri, Binicilik, Paten, Bilim Merkezi, Oyun Merkezi, Müzik Atölyesi, Drama, Akıl Oyunları, Sinema Etkinliği, Piknik, Dil Kursları,Deneysel Çalışmalar, Değerler Atölyesi

Devamı
BABALAR GÜNÜ

Tüm babaların babalar günü kutlu olsun

Devamı
whatsapp
telefon mail
telefon
Hemen Ara
0552 581 25 60
harita
Yol Tarifi Al
Çankaya/Ankara

Sizde NS Kolejli Olmak İster Misiniz?

girl_img

NS Kolejli Olmak İster Misiniz?

Ankara'nın en iyi uzman öğretmen kadrosuna sahip olan NS Eğitim kurumlarına kayıt olmak, okulumuz öğretmenlerimiz ve yerleşkemiz ile ilgili bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.